No wlasnie, drzwi byly zamkniete ;p moze jutro sie pojawi... czy wiecie jakie dokumenty wymaga nasz uprzejmy koordynator, aby przystapic do rekrutacji? Wypis z indeksu, portfolio, erasmus programme aplication from academic year 2010/2011 ( czy trzeba wybrac juz na tym etapie rekrutacji kursy)??? i jakie jeszcze dokumenty wymaga?
nie no z kursami się tak nie spieszcie... na razie to powinno być najpierw przez Hawrylaka zrobione ogłoszenie co trzeba i na kiedy
Rok temu wywiesił że chce żeby ludzie wypełnili jego autorski formularz (jedna karteczka) i złożyć u niego a tydzień później przyjść z portfolio
z tym, że w tym roku jakoś to wszystko opornie idzie panu Hawrylakowi. nikt nic nie wie w tym roku, a przydałoby się jakieś małe spotkanko organizacyjne tylko dla naszego wydziału...
że tak sobie ponarzekam;)
Ja niestety jutro nie moge byc na uczelni o tej porze... Mam nadzieje kaha ze uda Ci sie zlapac Hawrylaka i dowiesz sie paru istotnych rzeczy na temat rekrutacji ;)
zycze wiec powodzenia!
;)
już widzę jak będziecie go atakować :D
Rozmowa z nim jest zawsze na początku kwietnia, wypełnienie papierka trwa 10 minut.
Teraz macie czas żeby się zastanowić dokąd chcecie jechać. A jak będziecie go "atakować", to prawdopodobnie nigdzie nie pojedziecie.
o to trochę straszysz:P dr Hawrylak ma być jutro od 8.30 do 15 w K1. to są chyba jego normalne zajęcia więc nie wiem do końca czy będziesz szczęśliwy jak żądni wiedzy erasmusowej ludzie zwalą mu się, ale może warto wypytać się o parę szczegółów...:)
No i macie problem rozwiązany.. do 15 marca nie musicie Hawrylaka wcale szukać. Stresu nie ma a nawet jak sobie powpisujecie jakieś uczelnie to przy okazji składania folio podczas rozmowy można jeszcze sobie pogadać i podopisywać.
Haha... aż mi się przypomniała moja z nim rozmowa. :D
Powodzenia ludki
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach